En Son Görüşler

“Gökte ararken yerde bulmak” derler ya “Baby Banana Elefriend” de benim hayatımda ki kısa ve öz tabiri bu :) Fırçanın gövdesi bir fil şeklinde, hortumu ise ile kıllı kısmına sararak ulaşıyor. Kılları yumuşak naylon yapıda, gövdesi ise küçük ellerin kavrayacağı gibi kalın kaydırmaz silikon gövdeye sahip. Fırça çok esnek, böyle olunca ağız yaralanmaları ve bastırma sebebi ile diş mineleri ya da diş etlerine zarar verme engelleniyor. Başka bir aparata gerek kalmadan kendi ayakta durabiliyor. :)

--@gebbepinar--

Günaydın Konumuz: Gün geçtikçe artan damak kaşınması ve henüz çıkmamış dişler pompik parmaklardan düşmeyen ve bu ara favorimiz ise @babybananatr diş kaşıyıcı diş fırçası Bu ürünle bebek dişini kaşırken çıkan minik dişleri de fırçalamış oluyor. Temizliği de çok kolay, kaynatmak yeterli Daha önce size snapten de paylaşmıştım. Dişlerin çıkması her bebekte farklı zamanlarda olabiliyor, kiminde erken kiminde daha geç. Sizin miniğin ilk dişi ne zaman çıktı?

--@cocobolinho--

Bir süredir @babybananatr diş kaşıyıcısı ve diş fırçasını deniyoruz. Ben çok beğendim; hem esneyebilmesini, hem naylon fırça olmadığı için kolaylıkla temizlenebilmesini... Blogdaki yazıda ayrıntılı anlattım; yazının sonuna yorum bırakan iki kişiye tercihine göre kaşıyıcı ya da fırça hediye olacak.

--@blogcuanne--

Biliyorsunuz bizim diş çıkartma dönemimiz biraz erken başladı! Ayşe Nilde bu kadar erken olmamıştı. Sizlerle, bu dönemde oğlum için kullandığım diş kaşıyıcısını storieste paylaşmıştım. Annelere tavsiyem olsun @babybananatr Baby Banana Muz Diş Kaşıyıcı Diş Fırçası: 3-12 ay bebekler için kullanılıyor. Hem diş kaşıyıcı olarak, hem de zamanla çıkan dişlerin üzerinden geçtiği için diş fırçası olarak kullanılıyor. Bebekte diş fırçalama alışkanlığına faydalı olur diye düşünüyorum. Ayrıca muz kabuğu şeklindeki tutma yerleri de bebek güvenliği için düşünülmüş. Kavraması çok kolay bir ürün.

--@melekicmeli--

Egenin diş fırçası Baby Banana Elefriend 2-4 yaş için. Boynu esneyebildiği için bebeğiniz bastırarak fırçalasa bile diş minesine zarar vermiyor. Rengine bayıldım zaten biliyorsunuz gri hastalığımı. Ege de file bayıldı, zaten seviyor diş fırçalamayı; ama şimdi sürekli istiyor. Kullandığım diş macunu hakkında daha önce de çok soru gelmişti. Burda dikkat etmeniz gereken miktarı mercimek tanesini geçmemeli. Aslında macun bir araç önemli olan fırçalamanız. Tükürme alışkanlığı daha sonra kazanılacağı için yutulabilir ve flouridsiz bir macun olduğuna dikkat edin.

--@milkandmom--

Gösteriliyor 1 - 15 içinde 15 (1 sayfa toplam)