S.S.S.

Baby Banana Diş Kaşıyıcı Diş Fırçası Muz ve Mısır modelleri 3-12 ay içindir.

Baby Banana Diş Kaşıyıcı Diş Fırçası Sharky Köpek Balığı 3-24 ay içindir.

Baby Banana Esneyebilen Diş Fırçası 12-24 ay içindir.

Baby Banana Elefriend Esneyebilen Diş Fırçası 2-4 yaş içindir.

Baby Bananan diş macunları 3 ay ve üzeri içindir.

Hippo Grippo Sandalye Pedi 6 ay ve üzeri içindir.

Baby Banana fırçaları en yüksek kalite gıda sınıfı silikon malzemeden yapılmıştır. Silikonun tamamı son derece dayanıklı olarak ürüne yapışacak şekilde çift enjeksiyon kalıp prosesi kullanılarak üretilmiştir. Baby Banana fırçaları %100 silikon malzemedir. Bu sayede hiçbir sert parça içermez, dolayısıyla bebekler için güvenli bir üründür. Bureau Veritas ve diğer özel test lavboratuvarlarında test edilmiştir ve fitalat, kurşun ve BPA için CPSIA (Amerikan Tüketici Ürünleri Güvenlik Geliştirme Kanunu) tarafından şart koşulan tüm güvenlik gereksinimlerini karşılamaktadır. Detaylı bilgi için “Neden Güvenli?” sekmesini ziyaret edebilirsiniz.
Baby Banana ürünlerinin bir kısmı New York’ta bir kısmı Tayvan’da üretilmektedir. Türkiye’de satışa sunulan ürün çeşitleri Amerika’da üretilmektedir.
Baby Banana ürünleri baştan sona gıda sınıfı silikondan yapılmıştır. Ürünler bebeklerin uygulayabileceği güce eşdeğer kopma testinden geçirilmiştir. Bebeklerin çoğu fırçadan parça koparabilecek çene gücüne sahip değildir, bu yüzden bu kısımdan bir parça kopması çok beklenen bir durum değildir. Ancak yine de fırça ucundan bir parça koparsa merak edilecek bir durum bulunmamaktadır. Baby Banana ürünleri herhangi bir etki göstermeyen silikondan yapılmıştır. Bu malzeme toksik değildir ve yutulursa sindirim sisteminden problemsiz bir şekilde geçer. Her zaman için bebeğinize ürünü vermeden önce kontrol edin ve gevşeyen fırça ucu ile karşılaşırsanız tamamen koparın.
Baby Banana ürünleri bükülebilir ve esneyebilir. Eğer çocuğunuz ürünü kullanırken kaza ile düşerse ağzında oluşabilecek yaralanma riski daha düşüktür.
Bebeklerin oynayacağı ve kullanacağı güvenli şekilleri araştırırken ürünün C şekline yakın ve boğaza kaçmayacak bir şekle sahip olması gerektiği kararına vardık. Çalıştığımız prototipe baktığımızda muza çok benzediğini farkettik ve böylece ürünü sarıya boyadık.
Kaynatabilirsiniz ya da bulaşık makinasında yıkayabilirsiniz. Sıradan diş fırçalarında olduğu gibi bebeğiniz hastalandığında Baby Banana ürünlerini atmanıza gerek yoktur.
Bunu duymaktan çok memnun oluruz! Detaylar için info@babybananatr.com adresine mail atabilirsiniz.
info@babybananatr.com adresine mail göndererek sorunuzu bize iletebilirsiniz.